Karel Oldřich Na Podlesí

Autor: Karel Oldřich
(1912 Pardubice - 1990 ?)

signováno vpravo dole, na revesu autorský štítek, zaskleno, rámováno
Technika: akvarel, materiál: na kartonu
Šířka: 77 cm, výška: 45 cm, rámování: 56 x 87 cm

Konec dražby: 13.09.2021 20:07 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 100 Kč