69. Pozdní zima s břízami - XL Formát
Autor: Nils Holmkvist
(1886 - 1918)
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 110 cm, výška: 75 cm, rámování: 100 x 137 cm
Konec dražby: 12.09.2022 19:50 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč