75. Vřesoviště
Autor: Fritz Mühlen
(1906 - 1981)
Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 60 cm, výška: 51 cm, rámování: 69 x 79 cm
Konec dražby: 05.10.2021 20:49 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč