2. Ženský akt
Autor: F. Gerle
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 63 cm, výška: 94,5 cm, rámování: 101 x 71 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 06.12.2021 19:30 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč