16. Krajánek se psem v krajině
Autor: Georg Christoph Gottlieb von Bemmel
(1738 - 1794)
Rentoilováno, přisouzeno autorovi, rámováno, na rámu štítek autora
Technika: olej na plátně
Šířka: 87 cm, výška: 68 cm, rámování: 84 x 103 cm
Stav: restaurováno
Konec dražby: 07.02.2022 20:34 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč