118. Zrcadlení
Autor: Lenka Husáriková
(1975 Karlovy Vary)
datováno a signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: akvarel, datace: 2022
Šířka: 13 cm, výška: 17,5 cm, rámování: 30 x 25 cm
Konec dražby: 09.11.2022 21:23 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč