Oranžový jestřáb - origami

Autor: Lenka Husáriková
(1975 Karlovy Vary)

Signováno a datováno na rubu plátna
Technika: olej na plechu, datace: 2019
Šířka: 60 cm, výška: 50 cm

Konec dražby: 06.12.2021 19:59 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč