4. Krajina v létě

Autor: Jan Mehl
(1912 Praha - 1990 Praha)

signováno vpravo dole, původní rám
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 46,5 cm, výška: 38 cm, rámování: 53 x 60 cm

Konec dražby: 17.09.2020 20:04 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč