27. Zlatí rodiče

Autor: Zdeněk Netopil
(1948 Šanov)

Signováno, datováno a číslováno 13/55 uprostřed dole
Technika: litografie, datace: 1997
Šířka: 38 cm, výška: 49 cm, rámování: volný list 65 x 50 cm

Konec dražby: 23.06.2022 19:08 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 300 Kč