60. Tvář s loutnou
Autor: Roland Alf
(1929 Högalid - 2020 Hässelby Strand)
Signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na plátně, datace: 1957
Šířka: 55 cm, výška: 54 cm
Konec dražby: 06.10.2021 20:39 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 200 Kč