172. Dívky v zahradě
Autor: Alexander Poplavskij
Signováno a datováno vlevo dole
Technika: olej na plátně, datace: 2002
Šířka: 77 cm, výška: 53 cm
Konec dražby: 23.11.2021 20:25 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč