Chlapec se džbánem

Autor: František Adamec
(1905 - ?)

Signováno vpravo dole, rámováno a zaskleno
Technika: olej na plátně
Šířka: 50 cm, výška: 65,5 cm, rámování: 79 x 63 cm

Konec dražby: 06.10.2021 20:08 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč