66. Zimní potok
Autor: V. Měchura
(? ?)
signováno vpravo dole, zaskleno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 60 cm, rámování: 76 x 65 cm
Konec dražby: 13.09.2021 20:42 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč