202. Květiny u okna
Autor: František Krchov
(? ?)
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na malířské desce, datace: 1941
Šířka: 63 cm, výška: 47 cm, rámování: 63 x 79 cm
Konec dražby: 13.09.2021 22:02 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč