17. Stará Třebeš
Autor: Vladimír Barva
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1950
Šířka: 38 cm, výška: 32 cm, rámování: 44 x 50 cm
Konec dražby: 06.10.2021 20:18 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč