66. Ležící dívka
Autor: Karel František Hron
(1874 Praha - 1928 Praha)
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 53,5 cm, výška: 29 cm, rámování: 46 x 70 cm
Konec dražby: 12.09.2022 19:48 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč