Kytice II.

Autor: Ondřej Pavlík
(1932 Poříčí nad Sázavou - 1989)

Signatura vpravo dole, rámováno, na rversu autorský štítek
Technika: olej na sololitu
Šířka: 35 cm, výška: 40 cm, rámování: 51 x 45 cm

Konec dražby: 05.01.2022 19:22 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč