Řeka

Autor: Antonín Kouba
(1907 Praha - 1988 Jindřichův Hradec)

Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 29 cm, výška: 24 cm, rámování: 31 x 37 cm

Konec dražby: 06.10.2021 20:16 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 900 Kč