16. Povoz dříví

Autor: William Frederick Callaway
(1841 - 1896)

Signováno a datováno vpravo dole, rámováno, na reversu autorský štítek
Technika: olej na plátně, datace: 1880
Šířka: 30 cm, výška: 23,5 cm, rámování: 41 x 49 cm

Konec dražby: 09.11.2021 20:33 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč