Pohled na Prahu

Autor: Jan Blaha
(1961 Brno)

signováno vpravo dole tužkou a v tisku, volný list
Technika: litografie
Šířka: 49,5 cm, výška: 28,5 cm, rámování: 42 x 58 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 06.10.2021 20:17 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 750 Kč