Rybičky

Autor: Alfred Dupuy

Technika: olej na plátně
Šířka: 33 cm, výška: 41 cm, rámování: 60 x 52 cm

Konec dražby: 08.11.2021 22:33 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 500 Kč