255. Rybičky
Autor: Alfred Dupuy
Technika: olej na plátně
Šířka: 33 cm, výška: 41 cm, rámování: 60 x 52 cm
Konec dražby: 08.11.2021 22:33 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 500 Kč