166. Ilustrace k večerníčku O Krakonošovi
Autor: Jiří Žižka
(1957 Praha - 2009 Praha)
signováno vpravo dole, volný list
Technika: kombinovaná technika, materiál: tuš, kvaš, pastelka, akvarel
Šířka: 12 cm, výška: 19 cm
Konec dražby: 10.05.2022 20:27 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč