18. Matka
Autor: Jiří Žižka
(1957 Praha - 2009 Praha)
Pochází z pozůstalosti autora, nerámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 60 cm, výška: 65 cm
Konec dražby: 10.05.2022 19:13 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč