207. Krajinka II
Autor: Jiří Žižka
(1957 Praha - 2009 Praha)
lištováno po delší straně díla
Technika: olej na sololitu
Šířka: 46 cm, výška: 22 cm, rámování: 24,5 x 46 cm
Konec dražby: 12.07.2022 21:48 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč