50. Egyptské postavy
Autor: Ladislav Rusek
(1927 Hrabství, Skřípov - 2012 Česká Republika)
signováno vpravo dole, na reversu razítko: Grafická sbírka Dr. V. Šmejkala, volný list
Technika: linoryt
Šířka: 10 cm, výška: 17,5 cm, rámování: 24 x 16,5 cm
Konec dražby: 16.11.2021 19:24 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč