25. Kostelík na obzoru
Autor: Varvara Divišová
(1954 Karlovy Vary - ?)
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: plátno, datace: 1997
Šířka: 50 cm, výška: 60 cm, rámování: 65 x 55 cm
Konec dražby: 08.11.2021 20:19 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 800 Kč