První sníh I. - L Formát

Autor: Varvara Divišová
(1954 Karlovy Vary - ?)

Signováno vpravo dole, rámováno, na reversu autorský štítek
Technika: akryl, materiál: plátno
Šířka: 80 cm, výška: 90 cm, rámování: 94 x 84cm

Konec dražby: 06.12.2021 21:13 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 000 Kč