Krajina

Autor: Varvara Divišová
(1954 Karlovy Vary - ?)

Signováno vpravo dole, rámováno, na reversu autorský štítek
Technika: olej na kartonu, materiál: sololit
Šířka: 50 cm, výška: 60 cm, rámování: 65 x 55 cm

Konec dražby: 06.12.2021 19:06 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 700 Kč