32. Podzim v polích - L Formát

Autor: Varvara Divišová
(1954 Karlovy Vary - ?)

Signováno a datováno vpravo dole, rámováno, na reversu autorský štítek
Technika: akryl, materiál: plátno, datace: 1997
Šířka: 105 cm, výška: 90 cm, rámování: 95 x 110 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 08.11.2021 20:23 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 000 Kč