28. Borovicový háj

rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 62 cm, výška: 39,5 cm, rámování: 50 x 72 cm

Konec dražby: 08.02.2022 19:13 SEČ

Zbývá: 17d 9h 34m 18s

Vyvolávací cena: 1 500 Kč