28. Borovicový háj
rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 62 cm, výška: 39,5 cm, rámování: 50 x 72 cm
Konec dražby: 08.02.2022 19:22 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč