28. F. Langer - Podzimní krajina

signováno a datováno vpravo dole, zaskleno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 51 cm, výška: 36 cm, rámování: 48 x 63 cm

Konec dražby: 07.06.2021 19:13 SELČ

Zbývá: 28d 8h 52m 25s

Vyvolávací cena: 1 000 Kč