Konvolut 2 kusů grafik

Marie Lacigová a Klement Štícha, zaskleno, rámováno
Technika: litografie
Šířka: 10 cm, výška: 23 cm, rámování: 35 x 20 cm

Konec dražby: 22.06.2022 19:09 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 350 Kč