28. Konvolut 2 kusů grafik
Marie Lacigová a Klement Štícha, zaskleno, rámováno
Technika: litografie
Šířka: 10 cm, výška: 23 cm, rámování: 35 x 20 cm
Konec dražby: 22.06.2022 19:09 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč