28. Krajina před bouří
Autor: Kašpar Bár
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno
Šířka: 50 cm, výška: 40 cm, rámování: 46 x 56 cm
Konec dražby: 21.10.2019 20:24 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč