30. V pralese
Autor: Vlastislav Lachout
(1935 Praha)
Nesignováno, olištováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 50 cm, výška: 73 cm, rámování: 75 x 53 cm
Konec dražby: 08.03.2021 20:41 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 100 Kč