27. Strom a měsíc
Autor: Jan Zoubek
(1942 Pacov - ?)
Signováno a datováno dole uprostřed, rámováno, na reversu věnování autora
Technika: kombinovaná technika, datace: 1991
Šířka: 50 cm, výška: 60 cm, rámování: 69 x 59 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.11.2021 20:20 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 700 Kč