3. Zátiší s ovocem
Autor: Raimo Viitala
(1932 - 1991)
Signováno a datováno vpravo dole.
Technika: olej na plátně, datace: 1965
Šířka: 46 cm, výška: 31,5 cm, rámování: 47,5 x 63 cm
Konec dražby: 05.10.2021 20:06 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč