223. Květiny v hnědém džbánu

Autor: Zdeněk Blažek
(1904 Hořice - 2000 ?)

Signováno a datováno vlevo dole. na reversu uvedeno věnování od autora. Rámováno.
Technika: olej na plátně, datace: 1987
Šířka: 35 cm, výška: 50 cm, rámování: 61 x 45,5 cm

Konec dražby: 06.04.2022 20:57 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč