6. Květiny v modré váze
Autor: Zdeněk Blažek
(1904 Hořice - 2000 ?)
Signováno a datováno vpravo dole. Zezadu uvedeno věnování, rámováno
Technika: olej na malířské desce, datace: 1962
Šířka: 49 cm, výška: 68 cm, rámování: 76 x 57 cm
Konec dražby: 05.10.2021 20:07 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč