Hradčany

Autor: Gustav S. Maran
(1886 Brno - 1983 Praha)

signováno vpravo dole v desce a tužkou, zaskleno
Technika: lept na kartonu
Šířka: 30 cm, výška: 19 cm, rámování: 38 x 55 cm

Konec dražby: 19.06.2019 21:37 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč