1282. Stará Praha
Autor: Gustav S. Maran
(1886 Brno - 1983 Praha)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: lept
Šířka: 16 cm, výška: 24 cm, rámování: 44 x 32 cm
Konec dražby: 10.02.2020 21:33 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč