Zima

Autor: Gustav S. Maran
(1886 Brno - 1983 Praha)

Signováno vlevo dole.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 68 cm, výška: 49 cm, rámování: 59 x 78 cm

Konec dražby: 11.12.2018 22:48 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč