Smrky v létě

Autor: Gustav S. Maran
(1886 Brno - 1983 Praha)

Signováno vpravo dole.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 70 cm, výška: 48,5 cm, rámování: 56 x 78 cm

Konec dražby: 11.12.2018 22:48 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč