151. Soubor grafik

Autor: Gustav S. Maran
(1886 Brno - 1983 Praha)

Soubor grafických listů, signováno, různé rozrměry, lepty a lito, zaskleno, rámováno, celkem 5 kusů
Technika: lept

Konec dražby: 14.02.2023 20:40 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 700 Kč