Emauzský klášter

Autor: Gustav S. Maran
(1886 Brno - 1983 Praha)

signováno vpravo dole pod paspartou, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: lept
Šířka: 8 cm, výška: 11,5 cm, rámování: 18,5 x 13,5 cm

Konec dražby: 04.10.2021 22:08 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 350 Kč