215. Pohled na Prahu
Autor: Gustav S. Maran
(1886 Brno - 1983 Praha)
signováno vpravo dole, zaskleno
Technika: lept
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 28.07.2019 16:03 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč