Stromy u vody

Autor: Gustav S. Maran
(1886 Brno - 1983 Praha)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 22,5 cm, výška: 17,5 cm, rámování: 19 x 24 cm

Konec dražby: 05.10.2020 22:06 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč