262. Hradčany
Autor: Gustav S. Maran
(1886 Brno - 1983 Praha)
signováno vpravo dole v desce a tužkou, zaskleno
Technika: lept na kartonu
Šířka: 30 cm, výška: 19 cm, rámování: 38 x 55 cm
Konec dražby: 11.05.2020 20:43 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč