Na břehu moře

Autor: Gustav S. Maran
(1886 Brno - 1983 Praha)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 48 cm, výška: 35 cm, rámování: 46 x 60 cm

Konec dražby: 08.02.2022 19:44 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč